Çilek Kız Pastanesi

Pasta yapma oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53 M
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma BudgeStudios
Çilek kızla pasta yapmaya ne dersin? O seninle bir şeyler pişirmek için sabırsızlanıyor.

Birbirinden lezzetli malzemeler şekerlemeler gıda boyaları kekler kek kalıpları renkli meyveler tatlı boyalarla hayalindeki pastaları yapıp onları renkli ve birbirinden sevimli kek kalıplarında pişirip servis setleriyle sunmak ister misin? Rüyalarındaki pastaları yapman ve güzel dekorasyonlarla onları herkese beğendirmek için yapman gereken tek şey bu oyunu indirmek.

Her yaştan çocuğun anlayabileceği mükemmel ama bir o kadar da kolay talimatları olan bu olay tam da çocuğunuza göre. Her bir tatlı ve pastanın sevimli bir süslemesi varken sizin de bu süslemelere katkı sağlamanız hayallerinizdeki bu güzel keki yapabilmeniz için kolaylaştırılmış oyun butonları işleri daha da bir keyifli hale getirecek. Pastalarınızı şeker hamuruyla yapın kek maytapları kremalar meyve şekerleri ve çikolatayla süsleyin. Bunu gün boyu yaparak hem yeni fikirlerle oyuna katkıda bulunun hem de eğlenceye daha da fazla ortak olun.

Çilek kız pastanesi hep de hayalinizi kurduğunuz o sevimli pastanenin kendisi. Oyunu arkadaşlarınızla da paylaşıp onlarla keyifli bir mücadeleye girebilir kimin daha iyi pasta ve kekler yapıp çöreklerini süslediğini onlara gösterin. Oyunda yıldız kazanmak için daha fazla süslemeli çörek kek ve kremalı pastalar yapın pişirme için püf noktaları öğrenin. Öğrendiğiniz şeyleri evinizde de deneyin sevdiklerinize harika pastalar kekler çörekler yapın bütün beğenileri üzerinizde toplayın.

Çilek Kız Pastanesi indir